Haber

U17 Junior League’de kuralar çekildi

Bilecik U17 Gençlik Ligi 2023 dönem kura çekimi Bilecik Amatör SporKulüpler Federasyonu (ASKF) binasında gerçekleştirildi.

Bilecik ASKF binasında gerçekleştirilen kura çekimine Bilecik ASKF Lideri Nusret Tosun, Bilecik Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü çalışanı İsmail Özdil ve kulüp liderleri katıldı. Kura çekimi öncesi konuşan Bilecik Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Lideri Nusret Tosun, yarıyıl öncesi kulüplere geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “Bugün U17 ligi için toplandık. U17 Gençler Ligi için güneş. sporGölpazarı Belediyespor, Vitraspor, 1308 Osmaneli Belediyespor, Söğütspor ve 1299 Bilecik Kulübü katılacak” dedi.

Toku: “Önemli olan gençlerimizin spor yapması ve kötü alışkanlıklardan uzak durması”

Kura çekiminde bir konuşma yapan Bilecik Futbol İl Temsilcisi Engin Toku, “15-16 Nisan’da çift devreli lig başlayacak. Önemli olan gençlerimizin spor yapması, kötü olan ne varsa onları uzak tutması.” sahip oldukları alışkanlıklar. Sporcunun vücuduna başka bir şey koymamak. Bunlar sizin. Sizin sayenizde oldu.”

Öte yandan Gölpazarı Belediyespor maçlarının Bilecik’te oynanması talep edilirken, bu talep uygun görüldü. Bu ligde şampiyon olacak takım Türkiye Şampiyonası’nda Bilecik’i temsil edecek. – BİLECİK

haberelmadag.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu